Statistikk
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Denne siden viser hvilke stevner som er registrert i statistikken for hver enkelt sesong inne eller ute.

Det er så langt registrert 926 stevner utendørssesongen 2020.

DatoStevneArenaSted
19.12.2020Irish Race Walking ChampionshipsCorkCork/IRL
19.12.2020FørjulssprettenLeikvang StadionLeikvang
11.12.2020Glynis Nunn ShieldQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
05.12.2020KaststevneFana StadionFana
01.12.2020Veteran SprintSportsplassen BækkelagetBækkelaget
28.11.2020LøpsstevneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
08.11.2020KaststevneNadderud StadionNadderud
07.11.2020KaststevneNadderud StadionNadderud
07.11.2020Alana Boyd ShieldQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
31.10.2020Skansemyren kastkarusell 15Skansemyren IdrettsplassBergen
31.10.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
31.10.2020Juegos de GC Jornada ACiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
31.10.2020SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
30.10.2020SeriestemneHøddvoll StadionUlsteinvik
29.10.2020SeriestevneLevermyr StadionGrimstad
29.10.2020Ultimate Champions SeniorsDubai Sports CityDubai/UAE
29.10.2020TreningsstemneØrsta StadionØrsta
29.10.2020SeriestevneSportsplassen BækkelagetBækkelaget
28.10.2020SeriestemneHøddvoll StadionUlsteinvik
26.10.2020Klubbstevne 10 - 2020Notodden StadionNotodden
26.10.2020400m BislettBislett StadionOslo/Bi
25.10.2020SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
25.10.2020Spyd-Kule stevneNadderud StadionNadderud
25.10.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
24.10.2020TitusenmeterenSømna StadionVik
24.10.2020Skansemyren kastkarusell 14Skansemyren IdrettsplassBergen
24.10.2020KvinnheradsmeisterskapHusnes StadionHusnes
24.10.2020Avslutningsstemne 2020Førde StadionFørde
24.10.2020SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
24.10.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
24.10.2020Klubbstevne 9 - 2020Notodden StadionNotodden
24.10.2020KaststevneNadderud StadionNadderud
23.10.2020KlubbmesterskapKragerø StadionKragerø
22.10.2020Gneist avslutningsstevne løpFana StadionFana
22.10.2020KaststevneFana StadionFana
21.10.2020Norna 13Åstvedt IdrettsparkBergen
19.10.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
19.10.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
18.10.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
18.10.2020TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
18.10.2020Norna 12Knarvik StadionKnarvik
17.10.2020KlubbstevneMarienlyst StadionDrammen
17.10.2020Campeonato de España Sub18Pista de Atletismo de Camp ClarTarragona/ESP
17.10.2020SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
17.10.2020Spikkestad OpenROS-banenRøyken
17.10.2020KM i kast 5-kamp for veteranerSkansemyren IdrettsplassBergen
17.10.2020Klubbstevne 8 - 2020Notodden StadionNotodden
16.10.2020TreningsstevneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
15.10.2020Gneist avslutningsstevneFana StadionFana
14.10.2020AskokarusellenArna IdrettsparkArna
14.10.2020Veteran kaststevne 14Stavanger StadionStavanger
13.10.2020Gneist avslutningsstevneFana StadionFana
13.10.2020KveldsstevneStavanger StadionStavanger
12.10.2020Kaststevne 4Heggedal KastarenaHeggedal
11.10.2020Norna 11Fana StadionFana
11.10.2020Diskos stevneAremark GrusbaneAremark
11.10.2020LøbestævneFevik StadionFevik
11.10.2020Sleggestevne 2Rafnes IdrettsanleggPorsgrunn
10.10.2020Kast 5-kampRomerike FriidrettstadionLillestrøm
10.10.2020Kaststevne 2Lenangen StadionLenangen
10.10.2020SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
10.10.2020SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
10.10.2020KaststevneLøten SentralidrettsplassLøten
10.10.2020EA Race Walking Permit MeetingPodebradyPodebrady/CZE
10.10.2020SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
09.10.2020Norna 10Leikvang StadionLeikvang
09.10.2020KaststevneLenangen StadionLenangen
09.10.2020SeriestevneLevermyr StadionGrimstad
07.10.2020KretsstevneÅs StadionÅs
07.10.2020HIL-TreffKristiansand StadionKristiansand
07.10.2020KaststevneFana StadionFana
06.10.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
05.10.2020Oktoberstevne 1Bislett StadionOslo/Bi
05.10.2020Veteran kaststevne 14Stavanger StadionStavanger
04.10.2020FjellpulkenmilaStampeslettaLillehammer
04.10.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
04.10.2020SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
04.10.2020Norna 9Leikvang StadionLeikvang
03.10.2020VI Ctº de España Federaciones Autonomicas Sub18Estadio de LarrabidePamplona/ESP
03.10.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
03.10.2020TreningsstevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
03.10.2020AvslutningsstevneSandnes StadionSandnes
03.10.2020KM VeteranOs IdrettsparkOs
03.10.2020Spikkestad OpenROS-banenRøyken
03.10.2020BärsärkaloppetMidgårdsvallenMärsta/SWE
02.10.2020SleggestevneRafnes IdrettsanleggPorsgrunn
01.10.2020SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
01.10.2020LageseriestevneTrondheim StadionTrondheim
30.09.2020SeriestemneKastbane DimnaUlsteinvik
30.09.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
30.09.2020KaststevneÅstvedt IdrettsparkBergen
30.09.2020HIL-treffKristiansand StadionKristiansand
30.09.2020SeriestemneHøddvoll StadionUlsteinvik
30.09.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
29.09.2020Seriestevne i Hopp og KastTønsåsen IdrettssenterStjørdal
29.09.2020AvslutningsstevneSandnes StadionSandnes
29.09.2020TreningsstevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
29.09.2020HekkestevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
29.09.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
28.09.20203000m i flomlysTrondheim StadionTrondheim
28.09.2020SeriestevneAksla StadionÅlesund
28.09.2020SeriestemneHøddvoll StadionUlsteinvik
28.09.2020OBIK/VeteranerFriidrettsbingen FedrelandetFet
28.09.2020KarabinlekeneFana StadionFana
27.09.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
27.09.2020Innlandet løpsserie TrysilTrysil IdrettsplassTrysil
27.09.2020Eikangerløpet 2019Ostereidet IdrettsbaneOstereidet
27.09.2020SeriestemneFotlandsvåg IdrettsbaneOsterøy
26.09.2020Høstlekene 2020Sandnes StadionSandnes
26.09.2020KretsstevneSki IdrettsparkSki
26.09.2020SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
26.09.2020Åpent KlubbmesterskapHalden StadionHalden
26.09.2020KvalheimmilaBislett StadionOslo/Bi
26.09.2020Telemarkskarusell 5 2020Notodden StadionNotodden
26.09.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
26.09.2020Skansemyren kastkarusell 12Skansemyren IdrettsplassBergen
26.09.2020Veteran Kaststevne 13 - kastfemkampStavanger StadionStavanger
26.09.2020AvslutningsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
26.09.2020LagsmeisterskapByrkjelo StadionByrkjelo
26.09.2020KM Nord-Trøndelag 2020Guldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
26.09.2020Campeonato Autonómico Sub18 A.L. 2020 + Control FACVEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
26.09.2020KlubbmesterskapGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
25.09.2020OsLekene 2020Os IdrettsparkOs
25.09.2020Askerlekene 2020Heggedal KastarenaHeggedal
25.09.2020Askerlekene 2020Føyka StadionAsker
24.09.2020KM 10 000mTyrs HageTyringe/SWE
24.09.2020TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
24.09.2020Jærcup 2020Ålgård StadionÅlgård
23.09.2020SkansemyrsprintenSkansemyren IdrettsplassBergen
23.09.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
23.09.2020SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
23.09.2020Kast og stavstevneKjølnes StadionPorsgrunn
23.09.2020AvslutningsstevneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
23.09.2020BULs barnestevneBislett StadionOslo/Bi
23.09.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
23.09.2020SeriestevneØverlands MindeStjørdal
23.09.2020AskokarusellenArna IdrettsparkArna
23.09.2020TreningsstevneBislett StadionOslo/Bi
22.09.2020OBIK/VeteranerStovnerbanenOslo/St
22.09.2020SprintstevneRjukan StadionRjukan
22.09.2020KlubbstevneSki IdrettsparkSki
22.09.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
21.09.2020SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
21.09.2020Rema 1000 OsterøytrearenOsterøy StadionOsterøy
20.09.2020Hamar Media-stevnetStampeslettaLillehammer
20.09.2020Bunnprislekene 2020Stadsbygd ArenaStadsbygd Arena
20.09.2020Klubbmesterskap i Mangekamp 2020Ålgård StadionÅlgård
20.09.2020Åpent klubbmesterskapMelløs StadionMoss
20.09.2020Treningsstevne i KastfemkampTønsåsen IdrettssenterStjørdal
20.09.2020Åpent klubbmesterskapLambertseter StadionLambertseter
20.09.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
20.09.2020Furumolekene 2020 med innlagt KMFurumo IdrettsparkGeithus
19.09.2020Kolls klubbmesterskapNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
19.09.2020Åpent klubbmesterskap 2020Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
19.09.2020HøststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
19.09.2020GASSCO-lekeneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
19.09.2020GD-stevnetStampeslettaLillehammer
19.09.2020KM kastfemkampLenangen StadionLenangen
19.09.2020Klubbmesterskap 2020Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
18.09.2020Åpent klubbmesterskap veteraner i kastBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
18.09.2020NM friidrett Bergen 2020Fana StadionFana
17.09.2020Åpent klubbmesterskapSømna StadionVik
17.09.2020KlubbmesterskapLillesand StadionLillesand
17.09.2020SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
17.09.2020Golden Gala Pietro MenneaOlympic Stadium in RomeRoma/ITA
17.09.2020SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
17.09.2020UKI-karusellen løp 5Jessheim FriidrettsstadionJessheim
17.09.2020SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
17.09.2020KM Aust og Vest AgderLunderød IdrettsparkArendal
16.09.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
16.09.2020Veteran kaststevne 12Stavanger StadionStavanger
16.09.2020SeriestevneHaus IdrettsplassOsterøy
16.09.2020Treningsstevne 3 / Kastekarusell 8Valhall StadionTromsø
16.09.2020KretsstevneSki IdrettsparkSki
16.09.2020Klubbmesterskap dag 2Lovisenlund IdrettsplassLarvik
16.09.2020CastoramaLugnets IPFalun/SWE
16.09.2020SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
15.09.2020STIL-karusellen 9. løpNordkjosbotn IdrettsparkNordkjosbotn
15.09.2020PLUGGEN elektroBerger StadionNesodden
15.09.2020Skansemyren kastkarusell 11Skansemyren IdrettsplassBergen
15.09.2020TreningsstemneØrsta StadionØrsta
15.09.2020OBIK/VeteranerLambertseter StadionLambertseter
15.09.2020Bioris Hanžeković MemorialMladost Sports CentreZagreb/CRO
15.09.2020Galà dei CastelliStadio comunale di BellinzonaBellinzona/SUI
15.09.2020KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
15.09.2020Nybrottkarusellen 4. løpØya Stadion HommelvikHommelvik
14.09.2020TreningsstevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
14.09.2020SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
14.09.2020Avslutningsstevne i SpydLovisenlund IdrettsplassLarvik
14.09.2020TreningsstevneSandnes StadionSandnes
14.09.2020KretsstevneÅs StadionÅs
14.09.2020Seriestevne 5Ravnanger IdrettsparkRavnanger
14.09.2020TreningsstevneVanse StadionFarsund
14.09.2020HTB stevneOsterøy StadionOsterøy
13.09.2020Gast-stevnetBrandbu StadionBrandbu
13.09.2020Ringerikslekene med KM for BuskerudHønefoss IdrettsparkHønefoss
13.09.2020Kvalifiseringsstevne VIIOs IdrettsparkOs
13.09.2020LøpegallaRjukan StadionRjukan
13.09.2020SBM Akslaleikane 2020Aksla StadionÅlesund
13.09.2020ISTAFOlympiastadion BerlinBerlin/GER
13.09.2020Championnats de France Elite et EspoirsStadium MunicipalAlbi/FRA
12.09.2020KM 2020 ØstfoldMelløs StadionMoss
12.09.2020NM Kast 5-kamp for veteranerGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
12.09.2020Mohagen bil cup 6Brandbu StadionBrandbu
12.09.2020Straumsneslekene med innlagt KMStraumsnes StadionTingvoll
12.09.2020KleppenlekeneKleppen FriidrettsanleggNamsos
12.09.2020Åpent Kretsmesterskap TromsValhall StadionTromsø
12.09.2020Craftkarusell 2020Melløs StadionMoss
12.09.2020Einar Brynemo Memorial 2020Bislett StadionOslo/Bi
12.09.2020ResultattävlingUppsala FriidrottsarenaUppsala/SWE
12.09.2020Byåsenlekene 2020Dalgård IdrettsanleggTrondheim
11.09.2020Kretsmesterskap Oslo og Akershus 2020StovnerbanenOslo/St
11.09.2020Løpsstevne 4Sandnes StadionSandnes
10.09.2020Fet klubbmesterskapFriidrettsbingen FedrelandetFet
10.09.2020KM stavhopp Oslo og AkershusSki IdrettsparkSki
10.09.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
10.09.2020Distrikts stevneFurumo IdrettsparkGeithus
10.09.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
10.09.2020COOP-Jærcup 7 10-12årFrøyland StadionFrøyland
10.09.2020TyringemästerskapenTyrs HageTyringe/SWE
10.09.2020TreningsstevneHamar IdrettsparkHamar
10.09.2020KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
09.09.2020Sprintstevne 3Sandnes StadionSandnes
09.09.2020SeriestemneJotun StadionØvre Årdal
09.09.2020RekrutteringsstevneArna IdrettsparkArna
09.09.2020HIL-treffKristiansand StadionKristiansand
09.09.2020Friidrettsturnè GaupeGaupne StadionGaupne
09.09.2020TelemarkskarusellKjølnes StadionPorsgrunn
09.09.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
09.09.2020KlubbmesterskapLovisenlund IdrettsplassLarvik
09.09.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
08.09.2020Kaststevne 3Heggedal KastarenaHeggedal
08.09.2020Kastkarusell 4 - DiskosHeggedal KastarenaHeggedal
08.09.2020Haugesund Sparebank Cup 4Haugesund StadionHaugesund
08.09.2020KlubbstevneSki IdrettsparkSki
08.09.2020TreningsstemneØrsta StadionØrsta
08.09.2020Kastfemkamp VeteranerStovnerbanenOslo/St
08.09.2020Golden SpikeMestsky StadionOstrava/CZE
08.09.2020FriidrettskarusellØverlands MindeStjørdal
08.09.202056° Palio Citta' Della QuerciaStadio QuerciaRovereto/ITA
08.09.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
07.09.2020Selbu-stevneSelbu FriidrettsstadionSelbu
07.09.2020Kretsstevne 4 - løpFøyka StadionAsker
07.09.2020SeriestevneKleppen FriidrettsanleggNamsos
07.09.2020TreningstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
07.09.2020KvalifiseringsstevneLeikvang StadionLeikvang
07.09.2020Åpent KlubbmesterskapLovisenlund IdrettsplassLarvik
06.09.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
06.09.2020FinnkampenRatinan StadiumTampere/FIN
06.09.2020HøstkastefestJessheim FriidrettsstadionJessheim
06.09.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
06.09.2020TreningsstevneHalden StadionHalden
05.09.2020LerøylekeneRjukan StadionRjukan
05.09.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
05.09.2020LerøylekeneTrondheim StadionTrondheim
05.09.2020Seriestevnet TrondheimTrondheim StadionTrondheim
05.09.2020StabhochsprungmeetingStadion GersagEmmenbrücke/SUI
05.09.2020TreningsstevneRøren IdrettsparkHokksund
05.09.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
05.09.2020LerøylekeneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
05.09.2020TreningsstevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
05.09.2020TvedestrandslekeneTvedestrand IdrettsparkTvedestrand
05.09.2020Spikkestad OpenROS-banenRøyken
04.09.2020KarabinlekeneFana StadionFana
03.09.2020Sprint/Hopp stevneNadderud StadionNadderud
03.09.2020Rekruttstevne IIOs IdrettsparkOs
03.09.2020KaststevneLøten SentralidrettsplassLøten
03.09.2020FriidrettskarusellHegra StadionStjørdal
03.09.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
03.09.2020BULs og Tjalves løpestevne på BislettBislett StadionOslo/Bi
03.09.2020KM slegge/vekt vet.OFIK/AFIKHeggedal KastarenaHeggedal
03.09.202010 000m OrkangerOrkanger IdrettsparkOrkanger
02.09.2020Veteran kaststevne 11Stavanger StadionStavanger
02.09.2020HøststevneNadderud StadionNadderud
02.09.20203000m for alleTrondheim StadionTrondheim
02.09.2020Ogndal Hopp og KastGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
02.09.2020KretsstevneSki IdrettsparkSki
02.09.2020TreningsstevneNesbyen StadionNesbyen
02.09.2020KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
02.09.2020Seriestevne 4Ravnanger IdrettsparkRavnanger
02.09.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
02.09.2020KasttävlingLugnets IPFalun/SWE
02.09.2020Løpsstevne 3Sandnes StadionSandnes
02.09.2020SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
01.09.2020KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
01.09.2020Veidekke-stevnetStampeslettaLillehammer
01.09.2020KaststemneByrkjelo StadionByrkjelo
01.09.2020Skansemyren kastkarusell 10Skansemyren IdrettsplassBergen
01.09.2020CraftkarusellSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
01.09.2020RekruttstevneRjukan StadionRjukan
01.09.2020Seriestevne 6Stangnes IdrettsparkHarstad
31.08.2020Kretsstevne 3 - hoppFøyka StadionAsker
31.08.2020SeriestevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
30.08.2020Bømlomeisterskapen 2020Sentralidrettsanlegget i BømloBømlo
30.08.2020SøndagsstevneStavanger StadionStavanger
30.08.2020Bøkeskoglekene 2020Lovisenlund IdrettsplassLarvik
30.08.2020TreningsstevneHalden StadionHalden
29.08.2020Göteborg Friidrott GPSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
29.08.2020Finnmarksmesterskapet 2020Alta IdrettsparkAlta
29.08.2020HTB karusell 1Osterøy StadionOsterøy
29.08.2020Jente- og guttestevne + 800m mixTrondheim StadionTrondheim
28.08.2020Mangekamp 10-14 årSportsplassen BækkelagetBækkelaget
28.08.2020UM 2020Jessheim FriidrettsstadionJessheim
28.08.2020Campeonato Autonómico Absoluto A.L. OPEN 2020Pista de Atletismo Jardín del Rio TuriaValencia/ESP
27.08.2020SeriestevneSømna StadionVik
27.08.2020Moan-stevneMoan FriidrettsanleggLevanger
27.08.2020TreningsstevneStraumsnes StadionTingvoll
27.08.2020FriidrettskarusellstevneØverlands MindeStjørdal
27.08.2020Sørnorsk mesterskap veteranLyngdal StadionLyngdal
26.08.2020FriidrettsturnèJotun StadionØvre Årdal
26.08.2020SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
26.08.2020Kastekarusell 7Valhall StadionTromsø
26.08.2020KveldsstevneStavanger StadionStavanger
26.08.2020Frisk-StevneFyllingsdalen StadionBergen
26.08.2020Gronglekene 2020Grong Sport- og fritidsparkGrong
26.08.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
26.08.2020KretskarusellMandal IdrettsparkMandal
26.08.2020Nasjonalt StevneKjølnes StadionPorsgrunn
26.08.2020KasttävlingVäxjö KastparkVäxjö/SWE
26.08.2020Mohagen bil cup 5Brandbu StadionBrandbu
25.08.2020Skansen Athletics 3Skansemyren IdrettsplassBergen
25.08.2020Nasjonalt StevneBislett StadionOslo/Bi
25.08.2020Haugesund Sparebank Cup 3Frakkagjerd SentralidrettsanleggFrakkagjerd
25.08.2020KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
25.08.2020StavstevneÅs StadionÅs
25.08.2020SommarspelenStockholms StadionStockholm/SWE
25.08.2020Janusz Kusociński MemorialStadion ŚląskiChorzów/POL
24.08.2020TreningstemneFørde StadionFørde
24.08.2020TreningsstevneMåndalen StadionMåndalen
24.08.2020Selbu Sparebank-stevneSelbu FriidrettsstadionSelbu
24.08.2020SeriestevneAksla StadionÅlesund
24.08.2020Kretsstevne 2 - løpFøyka StadionAsker
24.08.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
24.08.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
23.08.2020Diamond LeagueStockholms StadionStockholm/SWE
23.08.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
23.08.2020Klubbmesterskap del 3 / SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
22.08.2020TrondheimslekeneTrondheim StadionTrondheim
22.08.2020ØrstaleikaneØrsta StadionØrsta
22.08.2020FM(KM) 2020 - Vestfold & TelemarkRjukan StadionRjukan
22.08.2020OlavslekeneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
22.08.2020KM Rogaland 2020Sandnes StadionSandnes
22.08.2020JSM U23CampusvallenLinköping/SWE
22.08.2020Thumer WerfertagStadion an der WiesenstraßeThum/GER
22.08.2020ArendalslekeneLunderød IdrettsparkArendal
22.08.2020Sortlandsmesterskapet 2020Sortland IdrettsparkSortland
22.08.2020NittedalslekeneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
21.08.2020Gneistspelen 2020Fana StadionFana
21.08.2020VI Control Provincial Alicante Absoluto A.L.Pista de atletismo Daniel PlazaTorrevieja/ESP
21.08.2020TreningsstevneFagernes IdrettsparkFagernes
21.08.2020TreningsstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
20.08.2020Nybrottkarusellen 3. løpetØya Stadion HommelvikHommelvik
20.08.2020VeldremilaSveum IdrettsparkBrumunddal
20.08.2020Kastkarusell-12Fana StadionFana
20.08.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
20.08.2020Kastkarussell 3 - DiskosHeggedal KastarenaHeggedal
20.08.2020KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
20.08.2020TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
20.08.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.08.2020Jærcup 2020 EgersundIdrettsparken, EgersundEgersund
19.08.2020Irena Szewińska MemorialZdzislaw Krzyszkowiak StadiumBydgoszcz/POL
19.08.2020TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
19.08.2020Telemark Karusell 2020Herkules StadionSkien
19.08.2020Treningsstevne 2Valhall StadionTromsø
19.08.2020István Gyulai MemorialBregyó Inter-Regional Athletic CenterSzékesfehérvár/HUN
19.08.2020Mohagen bil cup 4Brandbu StadionBrandbu
19.08.2020Frisk-StevneFyllingsdalen StadionBergen
19.08.2020KretsstevneSki IdrettsparkSki
19.08.2020Veteran kaststevne 9Stavanger StadionStavanger
18.08.2020TreningsstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
18.08.2020Kvalifiseringsstevne 6Rjukan StadionRjukan
18.08.2020Skansemyren kastkarusell 9Skansemyren IdrettsplassBergen
18.08.2020Sjøsidestevnet 2020Øya Stadion HommelvikHommelvik
18.08.2020TreningsstevneTingvoll StadionTingvoll
18.08.2020TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
18.08.2020Lambertsetersprinten 2020Lambertseter StadionLambertseter
18.08.2020Worthing Track NightWorthing Leisure CentreWorthing/GBR
18.08.2020TreningsstemneØrsta StadionØrsta
18.08.2020Seriestevne 5Stangnes IdrettsparkHarstad
17.08.2020Hopp- og kaststevneHaugesund StadionHaugesund
17.08.2020SeriestevneAksla StadionÅlesund
17.08.2020Hubbastevne 3Stavanger StadionStavanger
16.08.2020Veteran kaststevne 9Stavanger StadionStavanger
16.08.2020TrueAthletes ClassicsManforter StadionLeverkusen/GER
16.08.2020DM-poängjaktKrokoms SportcenterKrokom/SWE
16.08.2020Wieslaw Maniak MemorialWieslawa Maniaka StadionSzczecin/POL
15.08.2020KretscupstevnePioner StadionFinnsnes
15.08.2020SMUppsala FriidrottsarenaUppsala/SWE
15.08.2020Grimstadlekene 2020Levermyr StadionGrimstad
15.08.2020Meeting de la TchauxStade de la CharrièreLa Chaux-de-Fonds/SUI
15.08.2020Oppkjøringsstevne UM/LerøyGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
15.08.2020GroruddalslekeneStovnerbanenOslo/St
15.08.2020Kristinalekene 2020Greveskogen IdrettsparkGreveskogen
15.08.2020Sparebank 1 Lekene 2020Mørkvedlia IdrettsparkBodø
14.08.2020SpydstevneNadderud StadionNadderud
14.08.2020Kvalifiseringsstevne 5Rjukan StadionRjukan
14.08.2020Diamond League - HerculisStade Louis IIMonaco/MON
14.08.2020V Control Provincial Alicante Asoluto A.L.Pista de Atletismo Sant JoanSant Joan/ESP
14.08.2020NM junior 2020Kristiansand StadionKristiansand
13.08.2020TreningsstevneTau StadionTau
13.08.2020FriidrettskarusellMidtkiløra StadionStjørdal
13.08.2020Kvalifiseringsstevne VIOs IdrettsparkOs
13.08.2020SeriestevneSømna StadionVik
13.08.2020Seriestevne KastKnarvik StadionKnarvik
13.08.2020Kvalifiseringsstevne 4Rjukan StadionRjukan
13.08.2020TreningsstevneLinflåa IdrettsplassGausdal
13.08.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
13.08.2020Jente- og guttestevne 11-14 årTrondheim StadionTrondheim
12.08.2020KveldsstevneStavanger StadionStavanger
12.08.2020SeriestevneKleppen FriidrettsanleggNamsos
12.08.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
12.08.2020Kastekarusell 5Valhall StadionTromsø
12.08.2020KaststemneVoss IdrettsplassVoss
12.08.2020AskokarusellenArna IdrettsparkArna
12.08.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
12.08.2020Løpsstevne 2Sandnes StadionSandnes
12.08.2020Frisk-StevneFyllingsdalen StadionBergen
12.08.2020LøpsstevneStockholms StadionStockholm/SWE
11.08.2020Worthing Track NightWorthing Leisure CentreWorthing/GBR
11.08.2020Pavo Nurmi GamesPaavo Nurmi StadiumTurku/FIN
11.08.2020KaststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
11.08.2020Eidsiva-stevnetStampeslettaLillehammer
11.08.2020Fly High Pole Vault ChallengeNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
11.08.2020Kastkarusell-11Fana StadionFana
10.08.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
10.08.2020LøpsstevneStangnes IdrettsparkHarstad
10.08.2020Sollentuna GPSollentunavallenSollentuna/SWE
10.08.2020Lærøystevne 13-14 år - TreningsstevneVanse StadionFarsund
10.08.2020TreningsstevneMåndalen StadionMåndalen
09.08.2020TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
09.08.2020Tønsåslekene 2020Tønsåsen IdrettssenterStjørdal
09.08.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
09.08.2020Kastkarusell-10Fana StadionFana
09.08.2020Orkla Sparebank Lekene 2020Moan IdrettsparkBørsa
09.08.2020LøbestævneFevik StadionFevik
08.08.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
08.08.2020AbendmeetingSportanlage WisacherRegensdorf/SUI
08.08.2020DM testCeres Park & ArenaÅrhus/DEN
08.08.2020NM MangekampFagernes IdrettsparkFagernes
08.08.2020Medvindsstevne/NA-karusellSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
08.08.2020Stordleikane 2020Stord IdrettsparkLeirvik
08.08.2020Deutche MeisterschaftenEintracht-StadionBraunschweig/GER
07.08.2020IV Control Provincial Alicante Absoluto A.L.Campo Municipal El BarxellPetrer/ESP
07.08.2020Kvalifiseringsstevne 3Rjukan StadionRjukan
07.08.2020NorgeslekeneJessheim FriidrettsstadionJessheim
07.08.2020KaststevneFana StadionFana
07.08.2020StadionmilaKristiansand StadionKristiansand
07.08.2020KM i Kast 5-kampBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
06.08.2020TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
06.08.2020Sverre Sørnes HinderfestivalFana StadionFana
06.08.2020SommerHopp-2Fana StadionFana
06.08.2020Kvalifiseringsstevne 2Rjukan StadionRjukan
06.08.2020Sprintstevne 2Sandnes StadionSandnes
06.08.2020Kvalifiseringsstevne VOs IdrettsparkOs
06.08.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
05.08.2020Gothenburg TrophySlottsskogenGøteborg/SWE
05.08.2020Frisk-StevneFyllingsdalen StadionBergen
05.08.2020SommerstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
05.08.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
05.08.2020KaststevneFana StadionFana
05.08.2020Motonet GPLeppävaaran StadionEspoo/FIN
04.08.2020Veteran kaststevne 8Stavanger StadionStavanger
04.08.2020Avondwedstrijd WerpenSportpark RozenoordBergen op Zoom/NED
04.08.2020Skansemyren kastkarusell 8Skansemyren IdrettsplassBergen
04.08.2020KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
04.08.2020KretsstevneHaugesund StadionHaugesund
04.08.2020Seriestevne 4Stangnes IdrettsparkHarstad
04.08.2020Kvalifiseringsstevne 1Rjukan StadionRjukan
04.08.2020SeriestevneAksla StadionÅlesund
04.08.2020SommerløpBislett StadionOslo/Bi
03.08.2020Seriestevne 3Ravnanger IdrettsparkRavnanger
03.08.2020TreningsstevneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
03.08.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.08.2020Kvalifiseringsstevne IVOs IdrettsparkOs
03.08.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
03.08.2020Kvalifiseringsstevne IVOs IdrettsparkOs
02.08.2020Klubbstevne 7Notodden StadionNotodden
02.08.2020TreningsstevneRaufoss StadionRaufoss
02.08.2020VindsprintSandnes StadionSandnes
02.08.2020Kiekumcup 3Virtain urheilukenttäVirrat/FIN
02.08.2020London Inter Club ChallengeLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
01.08.2020Kuortane GamesKuortane StadiumKuortane/FIN
01.08.202013th Triveneto International MeetingStadio Giuseppe GrezarTrieste/ITA
01.08.2020SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
01.08.2020Copenhagen GamesHvidovre StadionHvidovre/DEN
01.08.2020NärkeracetTranstensvallenHallsberg/SWE
01.08.2020Climax Summer GamesAtletiekbaan aan de SportparkwegEde/NED
01.08.2020SommerHopp-1Fana StadionFana
01.08.2020Kaststevne 2Heggedal KastarenaHeggedal
01.08.2020OppkjøringsstevneTrondheim StadionTrondheim
01.08.2020SeriestevneSømna StadionVik
01.08.2020HoppstevneAremark GrusbaneAremark
01.08.2020Innlandet løpsserieFagernes IdrettsparkFagernes
31.07.2020KaststevneAremark GrusbaneAremark
31.07.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
31.07.2020III Control Provincial Alicante Absoluto A.L.Campo Municipal El BarxellPetrer/ESP
30.07.2020Seriestevne 6Guldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
30.07.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
30.07.2020TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
30.07.2020SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
29.07.2020Ogndal Hopp og KastGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
29.07.2020Gneist-Gular Koronastevne 4Fana StadionFana
28.07.2020SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
28.07.2020Skansemyren kastkarusell 7Skansemyren IdrettsplassBergen
28.07.2020Sommer Stav 1Fana StadionFana
27.07.2020Veteran kaststevne 7Stavanger StadionStavanger
27.07.2020TRACKSØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
27.07.2020SeriestevnePioner StadionFinnsnes
26.07.2020TreningsstevneKjølnes StadionPorsgrunn
26.07.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
25.07.2020Bannister Running Invitational #5SlottsskogsvallenGøteborg/SWE
25.07.2020KaststevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
25.07.2020Spikkestad OpenROS-banenRøyken
25.07.2020Aros Invitational 2ArosvallenVästerås/SWE
24.07.2020Citius ChampsStadion WankdorfBern/SUI
23.07.2020Høyde- og spydstevneHolmenbanenFall
23.07.2020SommardagsstevnetSømna StadionVik
23.07.2020Høyde- og spydstevneSøndre Land IdrettsparkHov i Land
23.07.2020Hoppstevne 2Sandnes StadionSandnes
23.07.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
23.07.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
22.07.2020Løpestevne 1Valhall StadionTromsø
22.07.2020DiskostevneNadderud StadionNadderud
22.07.2020TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
21.07.2020TreningstemneFørde StadionFørde
20.07.2020Klubbstevne 6Notodden StadionNotodden
20.07.2020Lengde- og kulestevneSøndre Land IdrettsparkHov i Land
19.07.2020Seriestevne 5Guldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
19.07.2020Malmö Throws InvitationalMalmø StadionMalmø/SWE
18.07.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
18.07.2020LørdagsstævneSkovdalen StadionAalborg/DEN
17.07.2020Høyde- og spydstevneHolmenbanenFall
17.07.2020I Control Provincial Alicante Absoluto A.L.Campo Municipal El BarxellPetrer/ESP
17.07.2020Høyde- og spydstevneSøndre Land IdrettsparkHov i Land
16.07.2020Kvällskampen 8Uppsala FriidrottsarenaUppsala/SWE
16.07.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
16.07.2020HekkestevneStavanger StadionStavanger
16.07.2020Klubbstevne 2Undheim StadionUndheim
16.07.2020KretsstevneNarvik StadionNarvik
16.07.2020KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
16.07.2020HoppstevneRjukan StadionRjukan
15.07.2020Oslo SommerstevneBislett StadionOslo/Bi
15.07.2020Motonet GPLahti StadiumLahti/FIN
15.07.2020Kastekarusell 4Valhall StadionTromsø
15.07.2020Kvällskampen 7Uppsala FriidrottsarenaUppsala/SWE
14.07.2020Stjørdal FriidrettskarusellTønsåsen IdrettssenterStjørdal
14.07.2020SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
14.07.2020Skansemyren kastkarusell 6Skansemyren IdrettsplassBergen
14.07.2020Martin Kvaløs persestevneSømna StadionVik
14.07.2020BKK Sunnfjord MilaFørde StadionFørde
13.07.20202 dagers KaststevneSandnes StadionSandnes
13.07.2020Lengde- og kulestevneSøndre Land IdrettsparkHov i Land
13.07.2020Hubbastevne 2Sandnes StadionSandnes
12.07.2020Vindsprint 2Greve StadionGreve/DEN
12.07.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
12.07.2020KasttävlingVäxjö KastparkVäxjö/SWE
11.07.2020Tårnby GamesTårnby StadionTårnby/DEN
11.07.2020JuliettanKällbrinks IdrottsplatsHuddinge/SWE
10.07.2020HoppstevneFagernes IdrettsparkFagernes
09.07.2020Seriestevne 4Guldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
09.07.2020KaststevneAremark GrusbaneAremark
09.07.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
09.07.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
09.07.2020Klubbstevne 1Undheim StadionUndheim
08.07.2020OFIKs julistevneBislett StadionOslo/Bi
08.07.2020AskokarusellenArna IdrettsparkArna
08.07.2020Kastekarusell 3Valhall StadionTromsø
08.07.2020Folksam Grand PrixTingvalla IdrottsplatsKarlstad/SWE
07.07.2020Sommerstevnet 2020Lyngdal StadionLyngdal
07.07.2020SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
05.07.2020KvarnsvedenspelenKvarnsvedens IPKvarnsveden/SWE
05.07.2020Sona-LekeneMidtkiløra StadionStjørdal
05.07.2020Åpent Stjørdalsmesterskap i Kuletikamp, med VektkastTønsåsen IdrettssenterStjørdal
04.07.2020MangekampstevneMelløs StadionMoss
04.07.2020Innlandet løp-serie 2020Linflåa IdrettsplassGausdal
04.07.2020VU-spel RjukanRjukan StadionRjukan
04.07.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
04.07.2020VästerortsmästerskapenHässelby IPHässelby/SWE
04.07.2020Bauhaus Jump ChallengeNya Ullevi StadionGøteborg/SWE
03.07.2020Meeting LuzernStadion AllmendLuzern/SUI
03.07.2020LøpsstevneSandnes StadionSandnes
02.07.2020Kretsstevne 3Narvik StadionNarvik
02.07.2020TreningsstevneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
02.07.2020SeriestevneSømna StadionVik
02.07.2020Kvalifiseringsstevne IIIOs IdrettsparkOs
02.07.2020Ås Sommerkarusell #3Ås StadionÅs
02.07.20203-kamp/NA-karusellSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
02.07.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
02.07.2020TreningsstevneStraumsnes StadionTingvoll
01.07.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
01.07.2020Norna 6Leikvang StadionLeikvang
01.07.2020Ås Sommerkarusell #2Ås StadionÅs
01.07.2020SommerstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
01.07.2020Veteran kaststevne 6Stavanger StadionStavanger
01.07.2020Gneist-Gular seriestevne 3Fana StadionFana
01.07.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
01.07.2020KaststevneAremark GrusbaneAremark
01.07.2020StavstevneKjølnes StadionPorsgrunn
30.06.2020Skansemyren kastkarusell 5Skansemyren IdrettsplassBergen
30.06.2020Ås Sommerkarusell #1Ås StadionÅs
30.06.2020KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
30.06.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
30.06.2020MidtsommerstevneStavanger StadionStavanger
30.06.2020Långlöparnas Kväll 2Stockholms StadionStockholm/SWE
29.06.2020Seriestevne 3Stangnes IdrettsparkHarstad
29.06.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
29.06.2020Boysen Memorial 2020Bislett StadionOslo/Bi
28.06.2020Seriestevne 3Guldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
28.06.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
28.06.2020Kastkarusell-9.2Fana StadionFana
28.06.2020Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
28.06.2020Hoppkarusell-11Fana StadionFana
28.06.2020SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
27.06.2020Treningsstevne løpGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
27.06.2020BottnarydskastetBottnaryds IdrottsplatsBottnaryd/SWE
27.06.2020Espoo Liikkuu GamesLeppävaaran StadionEspoo/FIN
27.06.2020Veidekke-sprintenStampeslettaLillehammer
27.06.2020Oslo Combined EventsBislett StadionOslo/Bi
27.06.2020Kaststevne 4Sandnes StadionSandnes
27.06.2020Telemarkskarusell 2Notodden StadionNotodden
27.06.2020Norna 5Fana StadionFana
27.06.2020Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
27.06.2020Spikkestad OpenROS-banenRøyken
27.06.2020Virtuel NM kast for veteranerLyngdal StadionLyngdal
26.06.2020Virtuelt NMBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
26.06.2020KaststevneKnarvik StadionKnarvik
26.06.2020Veteran kaststevne 5Stavanger StadionStavanger
26.06.2020Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
26.06.2020Kastkarusell-9.1Fana StadionFana
25.06.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
25.06.2020Kvalifiseringsstevne IIOs IdrettsparkOs
25.06.2020Hoppkarusell-10Fana StadionFana
25.06.2020Dalgård JumpfestDalgård IdrettsanleggTrondheim
25.06.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
25.06.2020SeriestevneSømna StadionVik
24.06.2020Hubbastevne 1Stavanger StadionStavanger
24.06.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
24.06.2020Norna Young 6 - Grand finaleLeikvang StadionLeikvang
24.06.2020SankthansstevnetHamar IdrettsparkHamar
24.06.2020Internstevne 2StovnerbanenOslo/St
24.06.2020VossameisterskapenVoss IdrettsplassVoss
24.06.2020Mohagen bil cup 3Brandbu StadionBrandbu
24.06.2020Treningsstevne 1-2020Valhall StadionTromsø
24.06.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
24.06.2020Hubbastevne 1Sandnes StadionSandnes
24.06.2020TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
24.06.2020Norna Young 6 - Grand finaleKnarvik StadionKnarvik
24.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
23.06.2020PersestevnetTrondheim StadionTrondheim
23.06.2020PLUGGEN elektroBerger StadionNesodden
23.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
22.06.2020TreningsstevneAskim StadionAskim
22.06.2020Kolls sommerstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
22.06.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
22.06.2020KretsstevneÅs StadionÅs
22.06.2020Sprintstevne 1Sandnes StadionSandnes
22.06.2020Seriestevne 2Ravnanger IdrettsparkRavnanger
22.06.2020TreningsstevneVanse StadionFarsund
22.06.2020Internstevne 1StovnerbanenOslo/St
21.06.2020SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
21.06.2020Seriestevne kast 5-kampKnarvik StadionKnarvik
21.06.2020Victor Svanesohn MemorialHedens IdrottsplatsHelsingborg/SWE
21.06.2020Hoppkarusell-9Fana StadionFana
21.06.2020Elite løpsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
21.06.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
21.06.2020StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
20.06.2020KaststemneByrkjelo StadionByrkjelo
20.06.2020Kaststevne 3Sandnes StadionSandnes
20.06.2020Fjord1-leikane 2020Florø StadionFlorø
20.06.2020KretsstevneTau StadionTau
20.06.2020SpareBank 1 - leikaneØrsta StadionØrsta
20.06.2020Mangekamp 10-14 årGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
20.06.2020KaststevneLøten SentralidrettsplassLøten
20.06.2020Treningsstevne 2Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
20.06.2020Telemarkskarusellen 1Rjukan StadionRjukan
20.06.2020Festspill-lekene 2020Stangnes IdrettsparkHarstad
20.06.2020Kruskastevnet 2020Trondheim StadionTrondheim
20.06.2020Norna 4Fana StadionFana
18.06.2020KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
18.06.2020SeriestevneSømna StadionVik
18.06.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
18.06.2020KvalifiseringsstevneOs IdrettsparkOs
18.06.2020Kretskarusell m/treningsstevneLyngdal StadionLyngdal
18.06.2020KretsstevneÅs StadionÅs
18.06.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
18.06.2020FriidrettskarusellstevneØverlands MindeStjørdal
18.06.2020JærcupStavanger StadionStavanger
18.06.2020Hoppkarusell-8Fana StadionFana
18.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
18.06.2020KaststevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
17.06.2020StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
17.06.2020TreningsstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
17.06.2020Gneist rekrutt og ungdomsstevneFana StadionFana
17.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
17.06.2020SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
17.06.2020Veteran kaststevne 4Stavanger StadionStavanger
17.06.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
17.06.2020Gneist-Gular seriestevne 2Fana StadionFana
17.06.2020TreningsstevneNesbyen StadionNesbyen
17.06.2020KretsstevneHaugesund StadionHaugesund
17.06.2020Tyrvings løpsstevneNadderud StadionNadderud
17.06.2020Norna young 5Leikvang StadionLeikvang
17.06.2020AskokarusellenArna IdrettsparkArna
17.06.2020TreningsstevneStadsbygd ArenaStadsbygd Arena
17.06.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
17.06.2020Kastekarusell 2Valhall StadionTromsø
16.06.2020KaststevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
16.06.2020KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
16.06.2020Bergen Pole Vault 6Skansemyren IdrettsplassBergen
16.06.2020Birkebeineren Hotell-stevnetStampeslettaLillehammer
16.06.2020SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
16.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
16.06.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
16.06.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
16.06.2020KretsstevneSki IdrettsparkSki
16.06.2020SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
16.06.2020Kastkarusell 2Heggedal KastarenaHeggedal
15.06.2020Lengde stevneNadderud StadionNadderud
15.06.2020Kastkarusell-9Fana StadionFana
15.06.2020KastkarusellRomerike FriidrettstadionLillestrøm
15.06.2020COOP-JÆRCUP 1Sandnes StadionSandnes
15.06.2020SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
15.06.2020SeriestevneAksla StadionÅlesund
15.06.2020TreningstemneFørde StadionFørde
15.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
15.06.2020SeriestevneKleppen FriidrettsanleggNamsos
14.06.2020Kast og stavstevneKjølnes StadionPorsgrunn
14.06.2020HattfjelldalstevneHattfjelldalHattfjelldal
14.06.2020Hoppkarusell-7Fana StadionFana
14.06.2020BULs og Tjalves stevneserie - 2Bislett StadionOslo/Bi
14.06.2020Hammarby sommarspel 2Enskede IdrottsplatsEnskede/SWE
13.06.2020LøpsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
13.06.2020SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
13.06.2020VTF-lekene 2020Vadsø IdrettsparkVadsø
13.06.2020SeriestemneHøddvoll StadionUlsteinvik
13.06.2020Norna 3Leikvang StadionLeikvang
13.06.2020Sparebanken Møre 5000mHareid StadionHareid
13.06.2020Seriestevne 2Stangnes IdrettsparkHarstad
12.06.2020Gneist-Gular seriestevne 1Fana StadionFana
12.06.2020TreningsstevneMelløs StadionMoss
12.06.2020HøydestevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
11.06.2020Kastkarusell-8Fana StadionFana
11.06.2020KretsstevneNarvik StadionNarvik
11.06.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
11.06.2020Corona stevne 6Rjukan StadionRjukan
11.06.2020SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
11.06.2020TreningsstevneTerningen ArenaElverum
11.06.2020KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
11.06.2020Impossible GamesBislett StadionOslo/Bi
11.06.2020TreningsstevneMolde IdrettsparkMolde
11.06.2020SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
10.06.2020SeriestevneHusnes StadionHusnes
10.06.2020Norna young 4Leikvang StadionLeikvang
10.06.2020KretsstevneHaugesund StadionHaugesund
10.06.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
10.06.2020Klubbstevne 11 - 14 årFana StadionFana
10.06.2020Veteran kaststevne 3Stavanger StadionStavanger
10.06.2020Teststevne IGBislett StadionOslo/Bi
10.06.2020HoppstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
10.06.2020TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
09.06.2020PLUGGEN elektroBerger StadionNesodden
09.06.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
09.06.2020SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
09.06.2020Skansen Athletics 1Skansemyren IdrettsplassBergen
09.06.2020KretsstevneSki IdrettsparkSki
09.06.2020Corona stevne 5Rjukan StadionRjukan
09.06.2020TreningsstevneMolde IdrettsparkMolde
09.06.2020UKI-karusellenJessheim FriidrettsstadionJessheim
08.06.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
08.06.2020KlubbstevneSportsplassen BækkelagetBækkelaget
08.06.2020Seriestevne 1Ravnanger IdrettsparkRavnanger
08.06.2020RekrutteringsstevneÅstvedt IdrettsparkBergen
08.06.2020HoppstevneNadderud StadionNadderud
08.06.2020Klubbstevne rekrutterFana StadionFana
08.06.2020TreningsstevneVanse StadionFarsund
08.06.2020TreningsstemneJotun StadionØvre Årdal
07.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
07.06.2020BULs og Tjalves stevneserie - 1Bislett StadionOslo/Bi
07.06.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
07.06.2020Hoppkarusell-5Fana StadionFana
06.06.2020Spikkestad OpenROS-banenRøyken
06.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
06.06.2020Norna 2Fana StadionFana
06.06.2020TreningstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
06.06.2020Klubbstevne 5Notodden StadionNotodden
06.06.2020KaststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
06.06.2020TreningsstevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
06.06.2020Hammarby sommarspel 1Enskede IdrottsplatsEnskede/SWE
06.06.2020SeriestevneØverlands MindeStjørdal
06.06.2020LøpestevneKippermoenMosjøen
05.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
04.06.20201500 EliteJessheim FriidrettsstadionJessheim
04.06.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
04.06.2020Jotrackandfield Open & InvitationalTrondheim StadionTrondheim
04.06.2020SeriestevneSømna StadionVik
04.06.2020KaststevneHeggedal KastarenaHeggedal
04.06.2020TreningsstemneØrsta StadionØrsta
04.06.2020UKI-karusellenJessheim FriidrettsstadionJessheim
04.06.2020KretsstevneNarvik StadionNarvik
04.06.2020SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
03.06.2020TreningsstevneHerkules StadionSkien
03.06.2020VossameisterskapenVoss IdrettsplassVoss
03.06.2020TreningsstevneStadsbygd ArenaStadsbygd Arena
03.06.2020SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
03.06.2020KlubbstevneKjølnes StadionPorsgrunn
03.06.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
03.06.2020KlubbstevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
03.06.2020Norna young 3Leikvang StadionLeikvang
03.06.2020KM veteraner og klubbstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
03.06.2020Mohagen bil cup 2Brandbu StadionBrandbu
03.06.2020LengdestevneSandnes StadionSandnes
03.06.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
03.06.2020HoppstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.06.2020Veteran kaststevne 2Stavanger StadionStavanger
03.06.2020Toyota Sprint Flor? 2020Florø StadionFlorø
02.06.2020KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
02.06.2020Team Guttormsen InvitationalSki IdrettsparkSki
02.06.2020Seriestevne 1Stangnes IdrettsparkHarstad
02.06.2020SkjalgstevneStavanger StadionStavanger
02.06.2020GKrør-stevnetStampeslettaLillehammer
01.06.2020Sem SommerstevneSem IdrettsparkSem
01.06.2020KoronastevneFagernes IdrettsparkFagernes
31.05.2020Bergen Pole Vault 5Fana StadionFana
31.05.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
31.05.2020Hoppkarusell-3Fana StadionFana
30.05.2020SeriestemneHøddvoll StadionUlsteinvik
30.05.2020Per Halle InvitationalGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
30.05.2020Kaststevne 3Sandnes StadionSandnes
30.05.2020TreningsstevneHalden StadionHalden
30.05.2020HoppstevneNadderud StadionNadderud
30.05.2020Norna 1Leikvang StadionLeikvang
28.05.2020Koronasprinten 2020Lambertseter StadionLambertseter
28.05.2020Treningsstevne Corona 4Rjukan StadionRjukan
28.05.2020TreningsstemneØrsta StadionØrsta
28.05.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
28.05.2020L?pestevneSømna StadionVik
28.05.2020SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
28.05.2020TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
28.05.2020Hoppkarusell-2Fana StadionFana
27.05.2020TreningsstevneHamar IdrettsparkHamar
27.05.2020Veteran kaststevne 1Stavanger StadionStavanger
27.05.2020Kretsstevne 1 - l?pFøyka StadionAsker
27.05.2020HoppstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
27.05.2020KretsstevneHaugesund StadionHaugesund
27.05.2020Norna young 2Leikvang StadionLeikvang
26.05.2020Seriestevne 2Trondheim StadionTrondheim
26.05.2020TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
26.05.2020KaststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
26.05.2020Kastkarusell-7Fana StadionFana
26.05.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
26.05.2020KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevneLyngdal StadionLyngdal
26.05.2020Treningsstevne Corona 3Rjukan StadionRjukan
25.05.2020TreningsstevneVanse StadionFarsund
25.05.2020KretsstevneÅs StadionÅs
25.05.2020TreningstemneFørde StadionFørde
25.05.2020SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
25.05.2020KaststevneNadderud StadionNadderud
24.05.2020Hoppkarusell-1 og Kastkarusell-6Fana StadionFana
24.05.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
23.05.2020MuliglekeneJessheim FriidrettsstadionJessheim
23.05.2020Kaststevne 2Sandnes StadionSandnes
23.05.2020Klubbstevne 4Notodden StadionNotodden
23.05.2020TreningsstevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
23.05.2020KaststevneLøten SentralidrettsplassLøten
23.05.2020Ringsaker Friidretts-lekerSveum IdrettsparkBrumunddal
23.05.2020SparebankleikaneByrkjelo StadionByrkjelo
21.05.2020SeriestevneSømna StadionVik
21.05.2020KlubbstevneLevermyr StadionGrimstad
21.05.2020Lokalt KaststevneKnarvik StadionKnarvik
21.05.2020Kraftmätningen kvalTrollbäckens IPTyresö/SWE
21.05.2020TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
20.05.2020SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.05.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
20.05.2020Norna young 1Leikvang StadionLeikvang
20.05.2020SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
20.05.2020TreningsstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
19.05.2020Strandtorget-stevnetStampeslettaLillehammer
19.05.2020Seriestevne CoronaTrondheim StadionTrondheim
18.05.2020TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
18.05.2020SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
16.05.2020TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
16.05.2020SleggekastGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
16.05.2020KlubbstevneKjølnes StadionPorsgrunn
15.05.2020Kastkarusell 1Heggedal KastarenaHeggedal
15.05.2020KM kast veteranerBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
15.05.2020LøpsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
15.05.2020SpydstevneSandnes StadionSandnes
14.05.2020Treningsstevne Corona 2Rjukan StadionRjukan
13.05.2020Klubbstevne 3Notodden StadionNotodden
13.05.2020HoppstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
13.05.2020Mohagen Bil cup 1Brandbu StadionBrandbu
12.05.2020Treningsstevne Corona 1Rjukan StadionRjukan
10.05.2020Klubbstevne 2Notodden StadionNotodden
10.05.2020Loggane OpenLoggane StadionGloppen
09.05.2020TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
09.05.2020FriidrettstevneSøgne StadionSøgne
08.05.2020Klubbstevne 1Notodden StadionNotodden
08.05.2020TreningsstevneHamar IdrettsparkHamar
13.03.2020ACNW Track & Field ChampionshipMc Arthur StadiumPotchefstroom/RSA
11.03.2020London Varsity SeriesParliament Hill Fields Athletics TrackLondon/GBR
08.03.2020Queensland Athletics ChampionshipsQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
07.03.2020NM Vinterkast for veteranerKristiansand StadionKristiansand
07.03.2020NSW Open, U23 & Para ChampionshipsSydney Olympic Park Athletic CentreSydney/AUS
29.02.2020NM Veteran 2020 innendørsLeikvang StadionLeikvang
27.02.20205th International Para Athletics MeetingGrand Stade de MarrakechMarrakech/MAR
22.02.2020TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
22.02.2020Garry Brown ShieldQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
22.02.2020Campeonato de España de Invierno de Lanzamientos Largos MenoresPista de Atletismo Gaetà HuguetCastellon/ESP
22.02.2020III Control de Invierno MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
21.02.2020Final Juegos de Gran Canaria Sub16-18 de Invierno 2020Ciudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
06.02.2020Ultimate Athletics RacenightDubai Sports CityDubai/UAE
06.02.2020Melbourne Track ClassicLakeside StadiumMelbourne/AUS
01.02.2020Tº PROVINCIAL ABSOLUTO P.C. 1ª Jorn. + IV Control FEDERADO ALICANTEEstadi Olímpic Camilo Cano de La NucíaLa Nucia/ESP
01.02.2020UtendørskastRanders AtletikstadionRanders/DEN
01.02.2020Cathy Freeman ShieldQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
01.02.2020II Jornada Pista InviernoCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
31.01.2020II Jornada Pista InviernoCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
26.01.20202019-20 AACT T&F ChampionshipsAIS Athletics TrackCanberra/AUS
25.01.2020KM/Agdermesterskapet innendørs 2020Lyngdal StadionLyngdal
18.01.2020Sally Pearson ShieldQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
18.01.2020I Control de Invierno MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
17.01.2020I Jornada Juegos gcCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
11.01.2020I Jornada Pista Invierno Absoluto FiagcCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
11.01.2020CTº Provincial de Clubes ABS. P.C. AlicantePista de Atletismo El BarchellPetrel/ESP
09.01.2020QA Pole Vault MeetUSC Athletics TrackSippy Downs/AUS
04.01.2020VektkaststevneFana StadionFana