Statistikk

Kristoffer Sagli

Født: 30.01.2002

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-119,17(+0,0)Aure IL217.08.13Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/191,21,26Aure IL6-h2 (MS)12.09.20Trondheim, Byåsenlekene 2020
G-18/191,21,72Aure IL1 (MS)09.08.20Børsa, Orkla Sparebank Lekene 2020
G-18/191,22,49Aure IL1-h1 (MS)17.05.21Trondheim, KM langdistanse
G-141,39,19Aure IL211.06.16Aure, Friidrettsstevne
G-141,39,24Aure IL3-h127.08.16Stjørdal, Ungdomslekene Stjørdal
G-111,53,14Aure IL217.08.13Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/191,53,06Aure IL1-h4 (MS)06.08.21Jessheim, Norgeslekene
G-18/191,53,06Aure IL2 (MS)29.08.21Trondheim, Team Trøndelag stevne
G-18/191,54,19Aure IL4-fi (G-U20)01.08.21Ravnanger, Junior NM
G-18/191,54,60Aure IL4-h2 (MS)23.08.20Trondheim, Trondheimslekene
G-18/191,54,63Aure IL1-fi-B (MS)26.06.21Kristiansand, Stadionmila
G-18/191,55,18Aure IL3-fi (G-U20)16.08.20Kristiansand, NM junior 2020
G-18/191,57,04Aure IL3-h6 (MS)30.06.20Oslo/Bi, Boysen Memorial 2020
G-18/191,57,88Aure IL3-h3 (G-U20)31.07.21Ravnanger, Junior NM
G-18/191,57,99Aure IL1 (MJ)18.08.20Hommelvik, Sjøsidestevnet 2020
G-18/191,59,77Aure IL2-h2 (G-U20)15.08.20Kristiansand, NM junior 2020
G-18/192,01,39Aure IL6-h3 (MS)19.09.20Fana, NM friidrett Bergen 2020
G-171,59,86Aure IL4-h1 (MS)01.06.19Stjørdal, BDO-lekene 2019
G-172,03,89Aure IL2 (MS)20.08.19Hommelvik, Sjøsidestevnet 2019
G-161,57,04Aure IL101.09.18Overhalla, UM 2018
G-161,58,30Aure IL3-h2 (MS)12.08.18Børsa, Orkla Sparebank Lekene 2018
G-162,01,27Aure IL102.06.18Stjørdal, BDO-lekene 2018
G-162,01,72Aure IL2-h216.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-162,01,84Aure IL5-h2 (G-17)29.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-162,02,12Aure IL127.05.18Trondheim, Trondheimslekene 2018
G-152,01,82Aure IL2-h202.09.17Fana, UM 2017
G-152,02,50Aure IL4 (MS)31.07.17Trondheim, Sommerseriestevne
G-152,03,42Aure IL125.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
G-152,03,85Aure IL2-h217.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/223,46,89Aure IL1-fi-B (MS)26.07.22Söderhamn/SWE, Folksam GP
G-20/223,51,83Aure IL1-h1 (MS)24.06.22Stjørdal, NM Stjørdal
G-20/223,52,75Aure IL1 (MS)18.06.22Aure, Friidrettsstevne Aure
G-20/223,53,86Aure IL2 (G-U23)27.08.22Bærum, Junior NM 2022
G-20/223,54,48Aure IL18-h5 (MS)02.06.22Jessheim, Jessheim 1500m Elite
G-20/223,56,86Aure IL11-fi (MS)25.06.22Stjørdal, NM Stjørdal
G-20/223,57,15Aure IL1-h2 (MS)13.07.22Oslo/Bi, Oslo summer meeting
G-18/193,49,72Aure IL4 (MS)04.06.21Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights
G-18/193,52,78Aure IL12-h7 (MS)09.06.21Oslo/Bi, 1500 Elite
G-18/193,54,65Aure IL2-fi-A (MS)18.08.21Trondheim, Mellom- og langdistanse aften
G-18/193,58,03Aure IL1 (MS)01.08.20Trondheim, Oppkjøringsstevne
G-18/194,00,70Aure IL2-fi-B (MS)04.06.20Jessheim, 1500 Elite
G-18/194,04,05Aure IL1-h2 (G-U20)30.07.21Ravnanger, Junior NM
G-18/194,05,62Aure IL9-fi (G-U20)31.07.21Ravnanger, Junior NM
G-174,09,03Aure IL108.06.19Aure, Friidrett Aure 2019
G-164,07,62Aure IL10-h1 (G-U20)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-164,14,24Aure IL126.05.18Trondheim, Trondheimslekene 2018
G-164,14,43Aure IL2-h2 (G-17)30.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-154,18,39Aure IL122.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
G-144,53,12Aure IL728.08.16Stjørdal, Ungdomslekene Stjørdal

2000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-155,52,19Aure IL303.09.17Fana, UM 2017
G-156,02,38Aure IL216.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017

3000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/228,12,68Aure IL13 (MS)08.06.22Fana, Trond Mohn Games
G-20/228,13,73Aure IL1-h4 (MS)03.05.22Trondheim, 3000m for alle
G-18/198,20,53Aure IL2-h6 (MS)04.05.21Trondheim, 3000m for alle
G-18/198,24,13Aure IL2-h2 (MS)28.09.21Trondheim, 3000m i flomlys
G-18/198,31,72Aure IL9-h1 (G-U20)15.07.21Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships
G-18/198,41,75Aure IL6-h13 (MS)09.06.20Trondheim, Seriestevne
G-18/198,41,96Aure IL4-h3 (MS)28.09.20Trondheim, 3000m i flomlys
G-178,56,43Aure IL27-h1 (MS)14.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-168,49,81Aure IL102.09.18Overhalla, UM 2018
G-169,00,73Aure IL115.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-169,07,65Aure IL109.06.18Aure, Åpent KM friidrett Møre og Romsdal dag 2
G-159,24,51Aure IL116.09.17Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 2017

5000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2214,23,04Aure IL2 (G-U23)28.08.22Bærum, Junior NM 2022

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-113,86(+0,0)Aure IL517.08.13Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene

Total requesttime: 0.19358897209167 seconds